Dzień Rodziny

przez | 4 czerwca, 2023

1 czerwca w naszej szkole obchodziliśmy Święto Rodziny. Rano głównymi bohaterami były Dzieci. Zajęcia odbywały się w trzech grupach.
Przedszkolaki bawiły się w “wiosce indiańskiej” śpiewając piosenki, robiąc m.in. pióropusze i naszyjniki.
Młodsze klasy zabawiały animatorki, były mi.in. Balonowe zwierzątka, tatuaże i wata cukrowa.
Starsze klasy wzięły udział w zawodach sportowych – sztafetach sprawnościowych. I miejsce zajęła kl VIII A – gratulacje!
Wszystkie dzieci mogły skorzystać z poczęstunku przygotowanego przez Radę Rodziców i pysznych lodów!
Później odbył się Szkolny Festiwal Talentów. Na scenie hali sportowej wystąpiły utalentowane i odważne przedszkolaki i uczniowie klas 1-8 w następujących kategoriach: śpiew, gra na instrumentach, recytacja, gra aktorska, akrobacje na deskorolce. Wszyscy zostali nagrodzeni za występ, a niektórzy wyróżnieni dodatkowymi upominkami.
Późnym popołudniem naszą halę zapełnili Rodzice. Przy słodkim poczęstunku mogli Oni oglądać swoje pociechy na scenie. Wszyscy, od najmłodszych po najstarszych uczniów, pragnęli pokazać jak bardzo kochają swoich Rodziców. Oprócz występów nie zabrakło także upominków od serca.
Wszystkie te imprezy odbyły się dzięki ogromnej pomocy Rodziców za co Im bardzo, bardzo DZIĘKUJEMY !