Tradycyjny sad

Promocja Tradycyjnego Sadu

Strona projektu

Skład Zespołu

Pani Magdalena Wilk (opiekun)
Aleksandra Filek
Oliwia Kowalczyk
Amelia Kucharska
Martyna Orkisz
Milena Sarapata
Aleksandra Kruk
Julia Zamysłowska
Ania Ryłko
Kinga Warchał

Okoliczności tworzenia Zespołu

Jesteśmy uczennicami klasy VIII. Postanowiłyśmy stworzyć coś, aby nasza szkoła o nas długo pamiętała, kiedy już opuścimy jej progi. Sad to świetny pomysł, na pozostawienie trwałej pamiątki.

Podział ról w Zespole

Aleksandra Filek – wykazuje predyspozycje przywódcze, potrafi świetnie zaplanować pracę, więc została naszym liderem.
Julia Zamysłowska – jej zainteresowaniem jest informatyka, nadaje się przesyłania raportów i innych tego typu zadań.
Amelia Kucharska – wykazuje się zdolnościami aktorskimi, więc świetnie sprawi się w rozsławianiu naszej inicjatywy.
Oliwia Kowalczyk i Martyna Orkisz – posiadają talent plastyczny i śmiało mogą zająć się wypromowaniem naszego zespołu na forum publicznym oraz przygotują naszą Księgę Sadu.
Aleksandra Kruk i Milena Sarapata – zajmą się fotografiami, aby ukazać naszą pracę w jak najlepszym świetle.
Anna Ryłko – zajmie się prezentacją dotyczącą Sadu i zadba o jej szczegóły.
Kinga Warchał – pełnię rolę redaktora, bo uważam, że poradzę sobie w opisaniu całej naszej pracy.

Promocja Projektu
Dnia 11 marca cała szkoła zebrała się na małej sali gimnastycznej, abyśmy mogły przedstawić naszą realizację projektu Tradycyjny Sad. Na samym początku nasza opiekunka pani Magdalena Wilk przedstawiła cel apelu. Na projektorze wyświetliłyśmy slajdy z naszymi celami dotyczącymi śliwkowego sadu. Liderka przy pomocy prezentacji omówiła dlaczego zdecydowałyśmy się na założenie mini sadu,  znaczenie tradycyjnych odmian. Zaprezentowała skład zespołu, logo i nasze zdjęcie. Przygotowałyśmy również gazetkę korytarzową. Akademia spotkała się z dobrym przyjęciem naszych planów. Nasze działania znajdują się również na stronie  szkoły.