Ważne informacje dla wychowawców, uczniów, przedszkolaków!

przez | 31 maja, 2023

Do dnia 7 czerwca 2023 r. oddajemy do biblioteki szkolnej wszystkie książki. O zwrocie podręczników poinformuję w późniejszym terminie.

Akcja: ,,Jak nie czytam, jak czytam.”

Starsi nie czytają? W młodych jest nadzieja! Dołącz do najliczniejszej akcji czytelniczej w Polsce. Poczytaj z nami!

W dniu 7 czerwca o godz.10:00 wszyscy uczniowie, przedszkolaki z oddziału 0 a i 0 b wraz z wychowawcami wezmą udział w akcji czytelniczej ( szkoła jest zgłoszona do udziału, jesteśmy  na mapie uczestników).

Każdy przynosi z domu swoją ulubioną książkę, którą  będzie czytał. Dla uatrakcyjnienia uczniowie mogą się przebrać za ulubionego bohatera literackiego, ulubioną postać z bajki, baśni.

Miejsce – w zależności od pogody – duża sala gimnastyczna lub część trawiasta obok placu zabaw.

Bibliotekarz – Jadwiga Żak