HARCERSKI ROK 2024/2025

Zbiórka 12 października
Pewne słowa mają czarodziejską moc. Przepraszam, proszę, kocham Cię, jestem z ciebie dumny…i wiele innych.
Na zbiórce poćwiczyliśmy nasze języki i buzie aby te magiczne słowa łatwiej się nam wypowiadało.

Zbiórka 28 września
Nie tak łatwo jest zostać Czarodziejem, a my właśnie rozpoczynamy zdobywanie tego tropu. Profesor Kukuruku sprawdziła naszą wiedzę o ojczyźnie, nasz słuch, pamięć, odwagę, tężyznę fizyczną czyli wszystko to czym powinien cechować się dobry czarodziej. Wykonaliśmy również herby naszych klas ( szóstek).

Zbiórka 14 września
Witamy Biszkopty!
W naszych szeregach pojawiło się dziewięć Biszkoptów, czyli chętnych dzieci do zostania Zuchem. Zbiórkę więc spędziliśmy na grach i zabawach aby lepiej się poznać 🙂

Szczepowa zbiórka inauguracyjna!
Witajcie po wakacjach!
14 września wraz z całym szczepem, Ekoludki rozpoczęły nowy rok zuchowej pracy. Były gry , zabawy, tańce, robienie soku, szyszek oraz zadania sprawdzające wiedzę  życia zuchowego. Na tej zbiórce pożegnaliśmy i przekazaliśmy pięcioro zuchów do 5 DH Nasze ZOO.
Alicjo! Zosiu! Olku! Roksano! Leno! POWODZENIA na nowej drodze życia HARCERSKIEGO!