Konkurs “Piękna, polska jesień”

W dniach 01.10.2019 r. Przeprowadzono w bibliotece szkolnej konkurs czytelniczo-plastyczny ,,Piękna, polska jesień’’.
Zadanie do wykonania: na podstawie wybranego wiersza lub fragmentu prozy (klasy starsze) wykonaj pracę plastyczną, przedstawiająca polską jesień.
Celem konkursu było: uwrażliwienie uczniów na piękno polskiej przyrody, rozwijanie uzdolnień plastycznych, kształtowanie kultury czytelniczej.
Konkurs przeznaczony dla klas 0-VIII

Wyniki konkursu czytelniczego “Piękna, polska jesień”:
I miejsce – Eliza Kowalczyk kl. III
II miejsce – Aleksandra Wysogląd kl. III
III miejsce – Karolina Mularczyk kl. III

Wyróżnienia: Natalia Tatka kl. II, Wiktoria Elżbieciak kl. I, Zuzanna Mularczyk kl. I, Zuzanna Bołdys kl. I, Jan Kowalczyk kl. I, Nina Ciernia kl. I, Nadia Kucik kl. I,
Piękne prace wykonali także: Martyna Faber kl.0 „b”, Amelka brózda kl. 0 „b”, Wiktor Brózda kl. III, Ewa Zdziebko kl. II, Kacper Wójcik kl. I, Karol Sadłoń kl. I, Nikodem faber kl.I, Kamila Mecha kl. I, Bartosz Brózda kl. I, Oliwia Kudela kl. I, Ksawery Filek kl. I, Artur Leśniak kl. I
Składamy serdeczne podziękowania i gratulacje!
Komisja konkursowa: bibliotekarz- J. Żak, p. mgr D. Sarapata

Konkurs Pięknego czytania

21 października 2019r. w naszej bibliotece odbył się I Szkolny Konkurs “Mistrz Pięknego czytania” poezji i prozy Karola Wojtyły – Jana Pawła II. W konkursie wzięły udział uczennice klas VI i VII. Pierwsze miejsce zajęła Magdalena Walczak, drugie Judyta Żak, trzecie Kornelia Zamysłowska. Wszystkim laureatom i uczestnikom gratulujemy i zachęcamy do liczniejszego udziału w przyszłym roku.