przez | 20 września, 2020

We wtorek 15 września w naszej szkole obchodziliśmy Światowy Dzień Kropki. Z tej okazji zaprosiliśmy wszystkich uczniów do zabawy, z uwagą na to, że każdy ma jakiś talent, wystarczy tylko w siebie uwierzyć. Uczniowie mogli zapoznać się z książką „ Kropka” Petera H. Reynoldsa oraz rozmawiać na temat wiary we własne możliwości. Oczywiście nie zabrakło prac plastycznych, do których zainspirowała nas historia Vashti, która stała się inspiracją dla uczniów i nauczycieli na całym świecie.  W tym dniu nikt nie był „w kropce”, za to wszyscy byli „zakropkowani”. Mnóstwo kolorowych grochów, kropek, kropeczek zagościło na szkolnych korytarzach. Uczniowie zwracali tym samym uwagę na to, że warto wierzyć w siebie.

Opiekunka SU – Klaudia Chmielarczyk