Komunikat w sprawie zajęć

przez | 22 maja, 2020

Drodzy Rodzice!

Od dnia 25 maja 2020 r. SP nr 1 w Stanisławiu Dolnym organizuje zajęcia opiekuńczo- wychowawcze oraz dydaktyczne dla uczniów klas I-III, zajęcia opiekuńczo -wychowawcze w oddziałach przedszkolnych oraz- oprócz konsultacji online na Teams- konsultacje dla uczniów klasy VIII szkoły podstawowej( po wcześniejszym ustaleniu z nauczycielem) w szczególności z przedmiotów objętych egzaminem ósmoklasisty oraz możliwość korzystania z biblioteki szkolnej (poniedziałek , środa, czwartek. 8.00-13.00).

Od dnia 1 czerwca 2020 r. SP nr 1 w Stanisławiu Dolnym organizuje – oprócz konsultacji online na Teams – konsultacje dla uczniów szkoły podstawowej ( po wcześniejszym ustaleniu z nauczycielem) oraz możliwość korzystania z biblioteki szkolnej (poniedziałek , środa, czwartek. 8.00-13.00).

Decyzja o skorzystaniu z zajęć opiekuńczo-wychowawczych, konsultacji należy do rodzica.

Z dniem 25 maja 2020 r. wprowadzam procedurę bezpieczeństwa w SP nr 1 w Stanisławiu Dolnym w czasie realizacji zajęć opiekuńczo– wychowawczych oraz dydaktycznych dla uczniów klas I-III oraz konsultacji dla uczniów klasy VIII szkoły podstawowej oraz konsultacji dla uczniów szkoły podstawowej w okresie epidemii COVID-19 stanowiącą załącznik Nr 1 zarządzenia.

p.o. dyr mgr Joanna Elżbieciak

PROCEDURY BEZPIECZEŃSTWA oddział przedszkolny