Walentynki w szkole

przez | 21 lutego, 2020

Tydzień po feriach upłynął w naszej szkole w atmosferze miłości i przyjaźni, a wszystko to z okazji Walentynek przypadających na 14 lutego. Jak co roku Samorząd Uczniowski zorganizował pocztę walentynkową. Na korytarzu została ustawiona skrzynia, do której uczniowie wrzucali kartki i serduszka. Następnie walentynkowe amorki odpowiednio posegregowały pocztę i rozdały wszystkim adresatom. To nie koniec naszego świętowania, ponieważ 13 lutego zorganizowana została zabawa walentynkowa. Cała zabawa upłynęła w miłej i radosnej atmosferze. Wszyscy wspaniale się bawili, uczniowie mogli kupić sobie losy oraz zrobić zdjęcia w fotobudce. Chcielibyśmy serdeczne podziękować Radzie Rodziców za pyszny poczęstunek dla uczniów.

Opiekunka SU Klaudia Faber