Uroczyste podziękowanie Panu Dyrektorowi Markowi Ziębie

przez | 19 grudnia, 2019

W grudniu 2019 roku w Szkole Podstawowej nr 1 im. Jana Pawła II w Stanisławiu Dolnym odbyło się uroczyste spotkanie, podczas którego społeczność szkolna w obecności zaproszonych gości , podziękowała Dyrektorowi P. mgr Markowi Ziębie, za 27 lat kierowania szkołą. Na uroczyste spotkanie przybyli zaproszeni goście : P. Sabina Zięba- Koczur, starsza wizytator Kuratorium Oświaty w Krakowie Delegatura w Wadowicach P. Barbara Gancarczyk, radny Rady Miejskiej w Kalwarii Zebrzydowskiej P. Mirosław Faber, sołtys wsi Stanisław Dolny P. Grażyna Opyrchał, proboszcz parafii p/w św. Stanisława Biskupa i Męczennika ks. Józef Piasecki oraz przedstawiciele Rady Rodziców, rodzice, uczniowie, nauczyciele i pracownicy szkoły.

P.o. dyrektor mgr Joanna Elżbieciak powitała wszystkich przybyłych gości, pana dyrektora wraz z małżonką i całą społeczność szkolną. Następnie w imieniu wicekurator Kuratorium Oświaty w Krakowie P. Haliny Cimer, odczytała list , będący podziękowaniem dla pana Dyrektora.

P.o. dyrektor mgr Joanna Elżbieciak w imieniu całej społeczności podziękowała P. Dyrektorowi za lata dobrej i owocnej współpracy oraz serce włożone w każde działanie na rzecz uczniów, rodziców, nauczycieli i pracowników szkoły; za wzór owocnej, sumiennej i pełnej oddania pracy, z prośbą o zachowanie społeczności szkolnej w sercu i w pamięci. Życzyła również, aby wszystkie plany i marzenia odkładane na później , spełniły się właśnie teraz, aby nie opuszczał pana dyrektora dobry humor; by nadal otaczała pana życzliwość ludzi , aby znalazł pan dyrektor czas na pielęgnowanie swoich pasji i zainteresowań.

Również przewodnicząca Rady Rodziców przekazała serdeczne podziękowania za troskę o wychowanie i wykształcenie, dbanie o dobre warunki do nauki, a także za bardzo dobrą współpracę.

Z kolei uczniowie z poszczególnych klas przedstawili krótką, ale bardzo wzruszającą część artystyczną, Nie zabrakło piosenek, gry na instrumentach, zabawnych scenek z życia szkoły.

Na koniec wystąpił Pan Dyrektor, który wręczając kwiaty podziękował przybyłym gościom oraz przedstawicielom Rady Pedagogicznej za współpracę. Szczególnie podziękował uczniom za ich piękne występy. Wzruszenie było widoczne na Jego twarzy.