Wybory do Samorządu Uczniowskiego

przez | 18 września, 2019

W środę 18 września 2019 r. odbyły się demokratyczne wybory zarządu Samorządu Uczniowskiego naszej szkoły. Było to dla całej społeczności szkolnej bardzo ważne wydarzenie, w którym wszyscy uczniowie naszej szkoły dokonali wyboru swoich przedstawicieli. Wybory SU poprzedziła kampania wyborcza. Kandydaci przygotowali plakaty wyborcze, w których umieścili swoje pomysły, propozycje, a także konkretne działania. Głosowanie było tajne, każdy uczeń mógł oddać jeden głos na specjalnie wydrukowanych kartach. Po podliczeniu wszystkich głosów wszystko stało się jasne. Przewodniczącą SU naszej szkoły została Oliwia Rajda, natomiast jej zastępcą Aleksandra Filek. Nowo wybranym władzom SU serdecznie gratulujemy oraz życzymy owocnej pracy na rzecz szkoły oraz jej społeczności.

Klaudia Faber