XVI Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o św. Janie Pawle II

Informujemy, że ze względu na zaistniałą sytuację, termin konkursu zostaje przeniesiony na jesień.

W związku z przesunięciem terminu XVI Międzyszkolnego Konkursu Wiedzy o Św. Janie Pawle II, z przykrością informujemy, iż uczniowie z obecnej klasy VIII w terminie październikowym nie będą mogli brać w nim udziału. Na dzień dzisiejszy też nie wiemy, czy na pewno konkurs się odbędzie. Miejmy nadzieję , że tak. Prosimy docenić wkład uczniów z VIII klas ( każda szkoła wg swoich pomysłów). My również bardzo serdecznie Im dziękujemy i życzymy wszystkiego najlepszego. Niestety obecna sytuacja jest od nas niezależna. O podanie zmienionego składu drużyn będziemy prosić w nowym roku szkolnym. Oby był lepszy!

Karta zgłoszenia

Potrzebne zgody