Pet Care Advice – projektowanie graficzne w ramach koła języka angielskiego

przez | 25 marca, 2024

Czy dajesz swojemu pupilowi odpowiednią karmę i odpowiednią jej ilość? Czy zapewniasz mu bezpieczny dom i towarzystwo? Czy pozwalasz mu się zachowywać w normalny sposób?

Na te i inne pytania mogli odpowiedzieć uczniowie oddziałów “0” i klas 1-3 podczas quizu opracowanego i zaprezentowanego przez Tobiasza Filka i Antoniego Bienieckiego oraz podczas prezentacji plakatu przygotowanego przez Martynę Faber i Alexandra Maciasza – uczniów klasy 4, którzy w tym roku szkolnym uczestniczą w zajęciach rozwijających z języka angielskiego.

W trakcie I półrocza praca w ramach koła skupiała się na doskonaleniu umiejętności czytania i słuchania oraz poszerzaniu słownictwa m. in. właśnie poprzez projekty realizowane z wykorzystaniem narzędzi projektowania graficznego online. Oprócz wyżej wspomnianego quizu i zestawu porad oba zespoły opracowały zaproszenia na wydarzenia charytatywne, których celem miała być w założeniu pomoc zwierzakom przebywającym w schroniskach.

Wychowawcom dziękujemy za umożliwienie prezentacji projektów podczas zajęć zintegrowanych.

opiekun
Liliana Wróblewska