Wizyta w zakładzie cholewkarskim

przez | 31 maja, 2023

23.05. 2023r. przedszkolaki z oddziału 0B wybrały się do zakładu cholewkarskiego Państwa Faber, który znajduje się w Stanisławiu Dolnym. Do zakładu zaprosiła nas Pani Natalia mama Noego.
Pani Natalia demonstrowała, jak działają poszczególne maszyny. Pokazywała, jak należy wybijać dziurki, żeby później móc zawiązać buty. W trakcie wizyty przedszkolaki poznały różne drobne przybory potrzebne do pracy. Następnie wszystkie dzieci z pomocą Państwa Faber wykonały pamiątkowe, kolorowe bransoletki. Po zwiedzeniu zakładu dzieci mogły się pobawić w piaskownicy Noego, pozjeżdżać na zjeżdżalni, pohuśtać na huśtawce, poskakać na trampolinie. Serdecznie dziękujemy Państwu Faber i pani Natalii za gościnę, miłe przyjęcie i poczęstunek dla dzieci.

Agnieszka Jędrzejczyk
Weronika Orkisz