Andrzejki w szkole

przez | 27 listopada, 2022

24 listopada w naszej szkole harcerze zorganizowali “Andrzejki”. Przed południem wróżki : Amelia, Klaudia ,Nikola, Zuzia, Natalia, Nadia, Julia, Ola, Ola i Gabrysia otworzyły swoje stoiska z wróżbami dla przedszkolaków.
Tańce i zabawy trwały całe popołudnie. Najmłodsi przyszli w fantastycznych strojach i to oni chyba najlepiej się bawili. Mam nadzieję, że starsi też chociaż trochę oderwali się od szkolnej codzienności.
Bardzo dziękuję wszystkim, którzy pomogli zorganizować zabawę, także Waszym Rodzicom !

dh Dorota Sarapata