Dzień Przedszkolaka w oddziale 0B

przez | 22 września, 2022

„Każdy przedszkolak dobrze wie,
że kiedy 20 wrzesień zbliża się,
od najmłodszego, aż po starszaka,
wszyscy świętują Dzień Przedszkolaka”

20.09. we wtorek obchodziliśmy w przedszkolu Dzień  Przedszkolaka. Tego dnia czekało na dzieci wiele niespodzianek i atrakcji. Zostały zaproszone do wspólnej zabawy, udziału w konkursach, zajęciach plastycznych i tańców przy ulubionych przebojach muzyki dla dzieci. Radość i śmiech świadczyły o wspaniałej zabawie. Za wspólną zabawę dzieci otrzymały odznaki “Wzorowego Przedszkolaka” i pamiątkowe dyplomy. Panie złożyły wszystkim, dzieciom życzenia samych słonecznych dni i radosnych chwil w przedszkolu, aby każdy dzień był wspaniałą przygodą i niósł ze sobą wiele cudownych i pozytywnych doświadczeń.

Wychowawca oddziału “0b”