Warsztaty profilaktyczne

przez | 5 grudnia, 2021

1 grudnia 2021 roku uczniowie klas III- VII naszej szkoły  wzięli udział w warsztatach profilaktycznych. Klasa III i IV uczestniczyła w warsztatach pt. „ Integracja- jak odbudować relacje z rówieśnikami w nowym roku szkolnym”, klasa V – „Przemoc werbalna – czyli o krzywdzącej sile słów”, natomiast dla  klasy VII a i VII b wybrano temat „Agresja i przemoc rówieśnicza – panuję nad emocjami”. Podczas zajęć uczniowie w sposób aktywny uczestniczyli w dyskusjach oraz pogłębiali wiedzę i umiejętności z zakresu omawianych tematów.

Warsztaty zostały przeprowadzone przez Polskie Centrum Profilaktyki z Krakowa

Bardzo serdecznie dziękujemy Burmistrzowi Miasta Kalwarii Zebrzydowskiej  Panu Augustynowi Ormantemu  oraz Kierownikowi Referatu Działalności Gospodarczej i Promocji Pani Agnieszce Studnickiej za życzliwość oraz sfinansowanie warsztatów dla uczniów naszej szkoły.

Joanna Sadłoń – pedagog szkolny