Podsumowanie konkursu czytelniczo- plastycznego ,,Zima w wierszach”

przez | 1 marca, 2021

W konkursie, organizowanym w naszej bibliotece, udział wzięli:

J. Morek, Sz. Kręcioch – uczniowie klasy I
Z. Mularczyk, K. Mecha, N. Faber, K. Wójcik- uczniowie klasy II
K. Mularczyk, A. Wysogląd, G. Kleszcz, A. Guzdek, E. Kowalczyk, K. Jarosz, R. Różycki- uczniowie  klasy IV
K. Guzdek- uczennica klasy VIa
E. Zdziebko- uczennica klasy VI b
M. Jarosz, W. Górny, J. Żak- uczennice klasy VII

P.o. dyrektor szkoły p. mgr J. Elżbieciak, p. mgr inż. K. Leja, p. mgr M. Wilk oraz bibliotekarz postanowiły wyróżnić wszystkich uczestników konkursu.

Lapbooki były wykonane pomysłowo i starannie. Uczniowie przygotowali wiele ciekawych rozwiązań, aby wiersze o zimie „zapakować” do odpowiedniej koperty, książeczki, harmonijki. Same lapbooki zachęcały do tego, żeby je otworzyć i zobaczyć, co znajduje się w środku.

Podobnie jak lapbooki, prace plastyczne (wykonane na kartkach z bloku technicznego) były ciekawe i pomysłowe. Uczniowie z klas I-III, w dniu 1 marca dodatkowo recytowali wybrany przez siebie wiersz.

Jako organizator proszę tylko, aby niektórzy uczniowie uwierzyli w swoje możliwości i pracowali samodzielnie.

Uczniowie klas młodszych odebrali już nagrody. Klasy starsze zapraszam w środę (03.03.2021 r. ) o godz. 15.00. Jeśli ktoś nie będzie mógł przyjść, to zapraszam w czwartek (04.03.)o godz. 12.50.

Bardzo serdecznie dziękuję  wszystkim uczestnikom konkursu  oraz Paniom pracującym w Komisji.

Bibliotekarz J. Żak