Konkurs na najpiękniejszą maskę karnawałową

przez | 16 lutego, 2021

Od 3 do 9 lutego 2021 na świetlicy odbywał się konkurs na najpiękniejszą maskę karnawałową. Uczniowie wykonywali je podczas zajęć świetlicowych, z dostępnych materiałów. W konkursie wzięło udział 10 uczniów z klas 1 – 3 szkoły podstawowej. Wykonano 13 masek karnawałowych, zachwycających pomysłowością, barwami i zdobnictwem.
W środę 10 lutego odbyło się głosowanie, w którym wszyscy uczniowie klas 1 -3 z wychowawcami wybierali najpiękniejszą maskę.
Najwięcej wskazań otrzymała maska Zuzanny Mularczyk z kl. II, miejsce drugie maska Wiktorii Elżbieciak kl. II, miejsce III maska Olivii Maciasz z kl. III.
Pozostali uczniowie biorący udział w konkursie to: Maja Góralczyk, Amelia Brózda, Antonii Bieniecki – kl. I, Nikodem Faber, Karol Sadłoń, Bartosz Brózda – kl. II, Szymon Bieniecki kl. III. Zwycięzcy zostali nagrodzeni na poniedziałkowym apelu, zgodnie z reżimem sanitarnym.
Dziękujemy za udział i wszystkim jeszcze raz gratulujemy!

Magdalena Wilk