przez | 25 listopada, 2020

Burmistrz Miasta Kalwarii Zebrzydowskiej serdecznie zaprasza uczniów szkół podstawowych z terenu Gminy Kalwaria Zebrzydowska, do udziału w konkursie  na hasło i plakat  „Oddychajmy świeżym powietrzem, stop spalaniu odpadów produkcyjnych”.

Zadaniem uczestników jest  wykonanie plakatu  wraz  z zamieszczonym hasłem antysmogowym,   którego  temat odnosić się będzie do szeroko rozumianej  kampanii antysmogowej.

1.1 Konkurs plastyczny -regulamin

Każdy uczestnik może przesłać maksymalnie jedną pracę.

Prace mogą być wykonane dowolną techniką plastyczną.

Prace powinny być wykonane w formacie A3.

Konkurs rozstrzygnięty zostanie w terminie do dnia 9  grudnia 2020 roku. Na jego zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone na stronie internetowej Urzędu Miasta. Uroczyste wręczenie nagród nastąpi dnia 15  grudnia 2020 r.  O miejscu wręczenia nagród laureaci zostaną poinformowani.

Warunkiem uczestnictwa w konkursie plastycznym na hasło i plakat „Oddychajmy świeżym powietrzem, stop spalaniu odpadów produkcyjnych”, jest wykonanie pracy konkursowej w terminie do dnia  7 grudnia 2020 roku.

Przekazanie wykonanej pracy plastycznej do Urzędu Miasta Kalwarii Zebrzydowskiej, ul. Mickiewicza 7, do dnia 7 grudnia 2020 r., do godziny 16.00.

Niezbędnym będzie dołączenie do pracy konkursowej informacji zawartych w § 3 ust. 5 regulaminu konkursu plastycznego – dane uczestnika i szkoły do której uczęszcza.

Ponadto warunkiem wzięcia udziału w konkursie jest pisemna zgoda rodzica/opiekuna prawnego uczestnika, która winna być dołączona do pracy konkursowej (do pobrania poniżej).

1.2 Konkurs plastyczny -ZGODA RODZICA, OPIEKUNA

1.3 Konkurs plastyczny -OŚWIADCZENIE RODZICA, OPIEKUNA na udział w Konkursie

1.4 RODO Zgoda i klauzula info dla dzieci biorących udział w konkursie GK

Odpowiedzi na pytania w sprawach konkursu udziela:

Urząd Miasta Kalwarii Zebrzydowskiej

Referat Gospodarki Komunalnej

34-130 Kalwaria Zebrzydowska

tel. (33) 8766 004 lub (33) 4721 012

Organizator zastrzega sobie prawo do wykluczenia uczestnika z konkursu w przypadku: złamania Regulaminu, niesamodzielnej pracy (plagiatu), zachowań nieetycznych i sprzecznych z prawem oraz podania nieprawdziwych lub niepełnych danych.