Wyniki konkursu “W hołdzie ks. Janowi Twardowskiemu”

przez | 19 listopada, 2020

Miło mi poinformować, iż w powiatowym konkursie “W hołdzie księdzu Janowi Twardowskiemu” organizowanym przez  Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego nr 2 w Wadowicach uczennica klasy VII Martyna Wróbel zdobyła za swoją pracę Biedroneczko, biedroneczko leć do nieba nagrodę Grand Prix.

Praca konkursowa Martynki, zgodnie z regulaminem, została  wykonana  na płytce ceramicznej (łazienkowej) oraz inspirowana cytatem ks. Jana Twardowskiego:

„W rozpaczliwych czasach, jakie teraz są, głosić nadzieję, budzić nadzieję – to moje największe przesłanie. (…) Ludzi powinna trzymać nadzieja. Istnieją dziś dwa spojrzenia na świat. Można myśleć, że nie ma cudów, i myśleć, że cuda są wszędzie. Ja spoglądam w ten drugi sposób. Wciąż dziwię się światu.”

Martynko, gratuluję talentu i życzę dalszych sukcesów!

p.o. dyr. mgr Joanna Elżbieciak