Konkurs biblioteczny – Ja i mój miś

przez | 16 listopada, 2020

Biblioteka szkolna zaprasza  wszystkich czytelników, do udziału w konkursie ,,JA I MÓJ MIŚ

Konkurs zorganizowany, z okazji  ,,Światowego dnia Pluszowego Misia”,  obchodzonego w dniu 25. listopada.

Kategorie konkursu: klasy I-III

klasy IV-VIII

W każdej kategorii uczniowie wykonują pracę plastyczną ( może to być praca przestrzenna lub praca wykonana na kartce z bloku) przedstawiającą swojego ulubionego misia . Technika jest dowolna – liczą się ciekawe pomysły np. wykorzystanie: zużytych płyt CD, papierowych talerzyków, włóczki, sznurka, kartonu….

Uczniowie z klas IV-VIII mają dodatkowe zadanie. Należy znaleźć wiadomości o Międzynarodowym Dniu Pluszowego Misia. Przeczytać i napisać krótką informację ( najważniejsze fakty), dotyczącą tego święta..

Zdjęcia/ informacje  przesyłamy na Teamsie do dnia 24 listopada.

Jest to nasz ostatni konkurs, w tym roku kalendarzowym. Podsumowanie będzie w grudniu.

Dla wszystkich przewidziano drobne upominki.

Zapraszam!

Bibliotekarz