przez | 14 października, 2020

Przeciętny nauczyciel mówi
Dobry wyjaśnia
Znakomity nauczyciel daje przykład
Ale ten wielki inspiruje.
William Arthur Ward

Szanowni Nauczyciele, Drodzy Uczniowie,
Szanowni Pracownicy Administracji i Obsługi!

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej dziękuję Państwu za zaangażowanie w pracę dydaktyczną, wychowawczą i opiekuńczą, jaką każdego dnia z wysoką starannością wykonujecie.  Wierzę, że z wiedzy, którą Państwo przekazujecie, te i kolejne pokolenia wychowanków będą korzystać przez resztę swojego życia i z pewnością przekażą ją dalej. Dzięki Państwa zaangażowaniu będą mogli z odwagą podejmować niełatwe wyzwania współczesnego świata, rozwijać zainteresowania, osiągać sukcesy. Jednocześnie życzę Państwu dużo sił, energii i twórczej pasji oraz licznych sukcesów i zadowolenia podczas wykonywania codziennych obowiązków zawodowych, a także wszelkiej pomyślności w życiu osobistym i rodzinnym. Dziękuję również Pracownikom Administracji i Obsługi za wkład w życie szkoły.

Wam, Drodzy Uczniowie, życzę, abyście w każdym Nauczycielu dostrzegli tę iskrę pasji, którą będziecie naśladować.

p.o. dyr. mgr Joanna Elżbieciak

List Ministra Edukacji Narodowej