przez | 1 września, 2020

Szanowni Nauczyciele, Pracownicy Obsługi i Administracji, Drodzy Rodzice i Uczniowie!

Przed nami kolejny rok szkolny, rok pełen wyzwań, z jakimi do tej pory nikt z nas nie miał do czynienia, a którym wspólnie musimy stawić czoła. Proszę o dostosowanie się do zmienionych warunków oraz podejmowania odpowiedzialności za nasze wspólne zdrowie i życie.
Drodzy Uczniowie!
Mam nadzieję, że po okresie wakacyjnego wypoczynku z zapałem i ciekawością przystąpicie do zdobywania wiedzy oraz nowych umiejętności, a także rozwijania zainteresowań. Chciałabym ,abyście jak najlepiej wykorzystali wszystkie szanse, jakie daje Wam szkoła.
Nauczycielom i Pracownikom życzę, by rozpoczynający się rok szkolny 2020/2021 był okresem pomyślnej współpracy, wzajemnej życzliwości oraz obfitował w liczne sukcesy. Niech podejmowany trud stanie się dla Państwa źródłem zadowolenia oraz radości Uczniów. Pamiętajcie, że umysł nie jest naczyniem, które należy napełnić, lecz ogniem, które trzeba rozniecić.
Rodzicom życzę, aby nowy rok przyniósł także wiele radości z osiągnięć dzieci. Niech szkoła będzie dla Państwa miejscem bezpiecznym, przyjaznym i otwartym. Życzę dobrej współpracy z nauczycielami i wychowawcami.
p.o dyr mgr Joanna Elżbieciak