przez | 26 sierpnia, 2020

Być człowiekiem to w istocie być odpowiedzialnym.

Antoine de Saint-Exupéry

Drodzy Rodzice!

Nadchodzący rok szkolny przyniesie w naszej szkole szereg zmian organizacyjnych. Wynikają one przede wszystkim z obostrzeń i zaleceń Głównego Inspektora Sanitarnego, Ministra Edukacji Narodowej i Ministra Zdrowia.

Musimy pamiętać, że tworzymy wspólnotę, gdzie wszyscy jesteśmy odpowiedzialni. Proszę o dostosowanie się do zmienionych warunków. Dzieci muszą poczuć stabilizację, dlatego też  m.in. muszą powrócić do szkoły; do swoich kolegów i nauczycieli, za którymi bardzo tęsknią.

W razie jakichkolwiek wątpliwości, pytań – proszę do mnie dzwonić, pisać. Jeśli nie będę potrafiła  odpowiedzieć na Państwa pytania, skontaktuję się z sanepidem, organem nadzorującym, prowadzącym i wspólnie na pewno znajdziemy rozwiązanie. Proszę też o  informacje, gdy  ktoś z Państwa rodziny będzie miał kontakt z osobą zarażoną. To bardzo ważny komunikat dla dyrektora szkoły.

Proszę o zrozumienie, czujność oraz podejmowanie  odpowiedzialności za nasze wspólne zdrowie i życie.

p.o. dyr. mgr Joanna Elżbieciak

Nowy rok szkolny – najważniejsze informacje

Regulamin funkcjonowania szkoły w czasie epidemii.

Procedura funkcjonowania szkoły w czasie epidemii.

Procedura przeciwepidemiczna w oddziale przedszkolnym.

Regulamin biblioteki szkolnej.

ZAŁ. NR 1 ZGŁOSZENIE STOŁÓWKA