Nauka zdalna w czasie zawieszenia zajęć w szkole

przez | 14 marca, 2020

Drogi Rodzicu,
wszyscy znaleźliśmy się w trudnej sytuacji, w której musimy się odnaleźć i wspierać.

Do 25 marca decyzją MEN zajęcia dydaktyczno-wychowawcze w szkole są zawieszone. To decyzja wynikająca z konieczności zapobiegania rozprzestrzenianiu się koronawirusa.

Zgodnie z prośbą Ministra Edukacji Narodowej oraz moją, nauczyciele z naszej szkoły przygotowali dla oddziałów przedszkolnych oraz każdej klasy szkoły podstawowej materiały dydaktyczne do samodzielnej pracy ucznia w domu,które pozwolą uzupełnić,ugruntować i poszerzyć wiedzę.

W najbliższy poniedziałek, tj. 16.03., zostaną one umieszczone na stronie internetowej naszej szkoły w zakładce “Nauka w domu”- ćwiczenia utrwalające. Zadania te uczniowie mogą wykonywać od 16 do 20 marca. W razie potrzeby materiały będziemy uzupełniać.
Bardzo proszę każdego Rodzica,by zachęcał swoje dziecko do samodzielnej nauki w czasie, gdy nie ma lekcji w szkole.
Dostęp do wszystkich zasobów znajdujących się w naszej szkolnej zakładce jest bezpłatny.

W razie jakichkolwiek pytań,wątpliwości, proszę pisać do mnie na dzienniku elektronicznym bądź dzwonić (tel. 692065812, 3378767677).
Oczywiście nauczyciele są również dostępni poprzez dziennik elektroniczny i również służą Państwu pomocą.
Bardzo proszę codziennie sprawdzać dziennik elektroniczny i naszą stronę internetową.

Dbajmy o siebie i swoich najbliższych. Pamiętajmy o podstawowych zasadach higieny.

p.o. dyr mgr Joanna Elżbieciak