Wieczór Filmowy

przez | 20 grudnia, 2019

Szkoła to nie tylko miejsce, w którym odbywają się lekcje. Przekonali się o tym uczniowie naszej szkoły. Samorząd Uczniowski zorganizował 20 grudnia wieczór filmowy i to nie taki zwykły, lecz świąteczny. Wszyscy zainteresowani tym niecodziennym wydarzeniem otrzymali specjale bilety jak w najprawdziwszym kinie. Klasy 1-3 mogły oglądać bajkę animacyjną „Grinch”, która opowiada historię zielonego stwora, który nie znosi świąt i zamierza do nich nie dopuścić, co staje się jego nadrzędnym celem. W drogę wchodzi mu jednak dziewczynka, Cindy Lou, która wywraca jego plan zniszczenia gwiazdki do góry nogami. Najstarsze klasy również mogły oglądać przygody Grincha, jednak starszą wersję, w której odtwórcą roli był Jim Carrey. Kolejnym zaproponowanym filmem były „Święta Last Minute” – historia małżeństwa, którzy chcieli ominąć święta. W trakcie oglądania każdy z uczestników zajadał się swoimi ulubionymi przekąskami i grzał swoim kocem. Wieczór filmowy i noc była świetną okazją do wzajemnej integracji oraz miłego spędzania czasu. Mamy nadzieję, że każdemu pozostaną w pamięci ciekawe wspomnienia.

Opiekunka SU, Klaudia Faber