Codziennie – 7.45-8.45

Piątek do 15.45

ZABAWY  NA ŚWIEŻYM POWIETRZU

WALENTYNKI

Wszystkim nam dobrze jest znana data 14 lutego, czyli walentynki. To wyjątkowy dzień dla tych, którzy darzą inną osobę szczególnym uczuciem. To święto miłości i przyjaźni, którego patronem jest św. Walenty. W naszej świetlicy szkolnej przez cały tydzień można było poczuć walentynkową atmosferę. W tych dniach poznaliśmy historię walentynek oraz zwyczaje walentynkowe panujące w różnych krajach świata. Wspólnie udekorowaliśmy naszą salę oraz wykonaliśmy kartki walentynkowe dla osób, które są nam bliskie:)

Ewa Gasek

Kiedy za oknem nie widać śniegu , bałwanki tworzymy z kulek styropianowych.

Przedświąteczny czas upłyną wyjątkowo ciepło i radośnie . Dzieci uczęszczające do świetlicy szkolnej mogły wykazać się swoja niezwykłą twórczością i pomysłowością . To tylko niektóre z naszych prac.

25 listopada w naszej świetlicy obchodziliśmy Światowy Dzień Pluszowego Misia. Z tej okazji dzieci wykonywały prace plastyczne , przypomniały sobie wszystkich misiowych bohaterów z bajek oraz poznały niezwykłą historie powstania pluszowego misia. Na koniec wszyscy zapozowali do pamiątkowego zdjęcia ze swoimi Misami.