Gala Absolwentów

przez | 26 czerwca, 2026

To był prawdziwy „Odlot”. 24 czerwca uroczyście pożegnaliśmy naszych Absolwentów. Było zabawnie i wzruszająco, były zdjęcia i wspólne wspomnienia.

Drodzy Absolwenci życzymy wam spokojnego lotu i miękkiego lądowania w nowych szkołach!