To był prawdziwy „Odlot”. 24 czerwca uroczyście pożegnaliśmy naszych Absolwentów. Było zabawnie i wzruszająco, były zdjęcia i wspólne wspomnienia.
Drodzy Absolwenci życzymy wam spokojnego lotu i miękkiego lądowania w nowych szkołach!
To był prawdziwy „Odlot”. 24 czerwca uroczyście pożegnaliśmy naszych Absolwentów. Było zabawnie i wzruszająco, były zdjęcia i wspólne wspomnienia.
Drodzy Absolwenci życzymy wam spokojnego lotu i miękkiego lądowania w nowych szkołach!