Gala Absolwentów przez Admin | 26 czerwca, 2026 0 komentarzy To był prawdziwy „Odlot”. 24 czerwca uroczyście pożegnaliśmy naszych Absolwentów. Było zabawnie i wzruszająco, były zdjęcia i wspólne wspomnienia. Drodzy Absolwenci życzymy wam spokojnego lotu i miękkiego lądowania w nowych szkołach! Pokaz slajdów ◄ 1 2 3 4 ... 6 ►