Igrzyska Dzieci Szkolnych – piłka halowa 4-6

przez | 18 września, 2024

17 września reprezentacja naszej szkoły uczestniczyła w Igrzyskach Dzieci Szkolnych w piłkę nożną halową, które odbyły się w Kalwarii Zebrzydowskiej. Nasza drużyna, składająca się z uczniów klas 4-6, dumnie reprezentowała naszą szkołę, wykazując się zaangażowaniem, duchem sportowej rywalizacji oraz zespołową współpracą.
Choć wyniki nie były dla nas korzystne, a turniej okazał się wyzwaniem, nasi młodzi sportowcy pokazali się z jak najlepszej strony. Każdy mecz był okazją do nauki i zdobywania cennego doświadczenia, które z pewnością zaowocuje w przyszłości.
Jesteśmy dumni z postawy naszych uczniów, którzy godnie reprezentowali naszą szkołę, pokazując, że sport to nie tylko wyniki, ale przede wszystkim pasja, współpraca i dążenie do doskonałości. Gratulujemy wszystkim uczestnikom i życzymy dalszych sukcesów sportowych!

Filip Sroka