Gala Edukacyjna

przez | 23 czerwca, 2024
19 czerwca 2024 roku w CKSiT  w Kalwarii Zebrzydowskiej odbyła się Gala Edukacyjna. Najlepsi z najlepszych otrzymali Nagrody Burmistrza Miasta Kalwarii Zebrzydowskiej za wysokie wyniki w nauce, szczególne osiągnięcia oraz zaangażowanie społeczne .
Z naszej szkoły decyzją Rady Pedagogicznej wyróżnione zostały: Aleksandra Wysogląd, Wiktoria Elżbieciak oraz Ewa Zdziebko. Serdecznie gratulujemy uczennicom, ich rodzicom oraz mentorom.
Podczas Gali zostały wręczone puchary dla najbardziej usportowionych szkół w Gminie Kalwaria Zebrzydowska w roku szkolnym 2023/2024.
Nasza szkoła , podobnie jak w roku ubiegłym, zajęła II miejsce i otrzymała piękny Puchar Burmiastrza oraz gratulacje od Burmistrza Miasta Kalwarii Zebrzydowskiej Sz.P. T Steli, Przewodniczącego Rady Miejskiej Sz.P. Pawła Hebdy, Przewodniczącej Komisji Spraw Bytowych, Oświaty, Kultury, Sportu i Promocji Sz. P. Ewy Pacut oraz Radnego Rady Miejskiej Sz.P. Łukasza Dragana.
Gratulujemy wszystkim sportowcom oraz P. Ewie Gasek,nauczycielce wychowania fizycznego.
Pamiętajmy! Sukces ucznia- sukcesem nauczyciela.