XII Ogólnopolski Konkursie „Cukierek za życzliwość – i Ty możesz zostać Wolontariuszem”

przez | 13 czerwca, 2024

Od 7 października 2023 r. do 19.01.2024r. nasi wolontariusze wzięli udział w XII Ogólnopolskim Konkursie „Cukierek za życzliwość – i Ty możesz zostać Wolontariuszem” organizowanym przez Fundację Dwa Skrzydła Anioła. Przez cały okres trwania konkursu tworzyli Dzienniczki Dobrych Uczynków, dokumentując swoje dobroczynne działania. Po zakończeniu konkursu spośród wszystkich złożonych dzienniczków, szkolna komisja konkursowa wybrała jeden i przesłała na finał ogólnopolski.

Do konkursu zgłosiło się ponad 200 szkół z całej Polski i ponad 8000 uczniów, a do etapu ogólnopolskiego przystąpiło 78 szkół.

W finale nasza uczennica Eliza Kowalczyk z kl. 7 zajęła II miejsce, gromadząc wysoki wynik punktowy za swoje działania zawarte w dzienniczku. Dobre uczynki zostały nagrodzone statuetką Skrzydła Anioła z imiennym grawerem, książką, wyjątkowymi krówkami oraz Świadectwem Szlachetności.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w czynieniu dobra.