Dzień Rodziny

przez | 13 czerwca, 2024

Dzień Rodziny to wspaniały i wyjątkowy czas zarówno dla rodziców jak i ich dzieci. Z tej okazji 27 maja przedszkolaki oraz uczniowie naszej szkoły  zaprosili swoich rodziców do wspólnego świętowania. Przybyłych gości na początku serdecznie przywitała Pani dyrektor Joanna Elżbieciak. Następnie przewodnicząca SU złożyła wszystkim rodzicom życzenia oraz podziękowania za  pomoc, dobre słowo i miłość.  Wspaniale przygotowaną część artystyczną rozpoczął taniec Polonez w wykonaniu klasy V. W dalszej części programu znalazły się pełne wzruszeń i radości wiersze, piosenki oraz inne tańce. Dzieci zaprezentowały Polkę, Krakowiaka, Belgijkę, Twistsa a najmłodsze maluch radosny taniec ” z pomponami”

Wszystkim gościom serdecznie dziękujemy za przybycie oraz wspaniale spędzony czas.