przez | 24 maja, 2024

Dni człowieka są jak trawa: kwitnie jak kwiat na polu, ledwie muśnie go wiatr, a już go nie ma…”   Psalm 103, 15-16

Z głębokim żalem zawiadamiamy o śmierci Ś.P. Moniki Pawlicy, która zmarła w piątek 23 maja, w wieku niespełna 50 lat.
P. Monika Pawlica pracowała w naszej szkole w latach 2012-2019. Uczyła historii, wiedzy o społeczeństwie, plastyki. Pochodziła z Zebrzydowic, tam pracowała  w szkole podstawowej.
Ś.P. Monika była wspaniałym, lubianym przez uczniów pedagogiem i bardzo dobrą koleżanką z pracy. Była osobą zawsze życzliwą, pełną ciepła, uśmiechu i wielkiego serca.

Pozostanie na zawsze w naszej pamięci!

Łączymy się w ogromnym bólu z Rodziną Zmarłej!

Społeczność Szkoły Podstawowej nr 1 im. Jana Pawła II
w Stanisławiu Dolnym

Informacje o pogrzebie:

kościół parafialny w Zebrzydowicach 26 maja
godz.14:30- Różaniec w intencji Zmarłej
godz.15:00-  Msza św. żałobna

,,Uprzejmie prosimy, aby zamiast kwiatów złożyć datek do puszki, w trakcie pogrzebu na cele Fundacji Pomóc Więcej. Tego życzyłaby sobie Monia”-  M. Brózda