Festiwal Nauki i Sztuki w Krakowie

przez | 22 maja, 2024

17 maja uczniowie klas I-III wzięli udział w Festiwalu Nauki i Sztuki w Krakowie, w ramach którego odbyły się warsztaty zorganizowane przez Instytut Pedagogiki Specjalnej Uniwersytetu Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie. Przed rozpoczęciem zajęć, w auli uczelni, odbyło się spotkanie z pracownikiem i studentami. W ramach zajęć uczniowie m.in. rozwiązywali zadania na logiczne myślenie, malowali przestrzenne pejzaże, rozpoznawali dźwięki na zajęciach z muzykoterapii, tworzyli wspólnie prace plastyczne przy relaksującej muzyce, wykonywali kolorowe witraże na oknach, uczestniczyli w zajęciach sensorycznych. Za możliwość udziału w tego typu zajęciach dziękujemy mamie Zosi i Franka, p. Agnieszce Kosek, która na co dzień jest pracownikiem uczelni.