Warsztaty florystyczne w klasie I

przez | 22 grudnia, 2023

W dniu 13 grudnia 2023 r. uczniowie klasy pierwszej uczestniczyli w warsztatach florystycznych zorganizowanych i przeprowadzonych przez jedną z mam, p. Annę Bieniecką z pomocą drugiej mamy p. Moniki Wójcik. Podczas tych zajęć, każdy z uczniów wykonywał swój świąteczny stroik. Podstawą kompozycji były naturalne gałązki sosnowe, które przyozdobiono kokardą, kolorowymi bombkami, drewnianymi ozdobami, a także postacią skrzata. Podczas warsztatów p. Ania przedstawiała kolejność etapów pracy, udzielała porad, pomagała i nadzorowała samodzielnie wykonywane kompozycje, przy wsparciu p. Moniki, a także p. nauczycielek. Warsztaty florystyczne bardzo podobały się uczniom, a wykonane przez nich stroiki, z pewnością będą ozdobą ich mieszkań.

Uczniowie klasy pierwszej wraz wychowawczynią, dziękują pani Ani za zorganizowanie warsztatów i pani Monice za pomoc.