Zajęcia na basenie

przez | 1 października, 2023

Od 14 września dzieci z klasy III uczestniczą w zajęciach pozalekcyjnych na basenie w Suchej Beskidzkiej.
Zajęcia odbywają się raz w tygodniu. Prowadzone są przez doświadczonych instruktorów pływania. Dzieci, które już potrafią pływać, doskonalą swoje umiejętności. Inni rozpoczęli swoja przygodę z pływaniem i już bardzo dobrze czują się w wodzie. Zajęcia odbywają się w miłej atmosferze. Każde zajęcia kończą się krótkim pobytem na rekreacyjnej części basenu, gdzie dzieci pod opieką ratowników mogą aktywnie odpocząć w wodzie.

Zajęcia z pływania przyniosą uczniom wiele korzyści. Dzieci z radością biorą w nich udział i chętnie zdobywają nowe umiejętności poprzez zabawę. Systematyczne ćwiczenia w wodzie podniosą sprawności fizyczną oraz pomogą w zapobieganiu wadom postawy.

Marta Opyrchał