Gala Edukacyjna

przez | 25 czerwca, 2023

22 czerwca o godzinie 12.30 w sali CKTiS w Kalwarii Zebrzydowskiej odbyła się “Gala Edukacyjna” pod Patronatem Burmistrza Miasta Kalwaria Zebrzydowska dr hab.inż. Augustyna Ormantego.
Z naszej szkoły stypendia za wybitne osiągnięcia w nauce oraz reprezentowanie szkoły w wielu konkursach i zawodach, działalność w SKW , otrzymali uczniowie kl.8.:; Karol Opyrchał, Dawid Elżbieciak, Bartosz Leśniak, Weronika Morek.

Gratulacje dla stypendystów, ich rodziców oraz mentorów.

Na Gali Edukacyjnej zostały również wręczone Puchary Burmistrza w gminnym współzawodnictwie szkolnym.

Miło mi poinformować, iż Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II w Stanisławiu Dolnym zajęła II miejsce w gminie. Więcej pkt zdobyli tylko uczniowie ZS nr 1 z Kalwarii Zebrzydowskiej.

Serdeczne gratulacje i podziękowania dla nauczycieli wychowania fizycznego oraz uczniów i uczennic, którzy godnie reprezentowali szkołę w zawodach na szczeblu gminnym, powiatowym, rejonowym i wojewódzkim.