Warsztaty profilaktyczne

przez | 1 kwietnia, 2023

15 marca 2023 roku uczniowie klas IV i VI naszej szkoły wzięli udział w warsztatach profilaktycznych. Klasa IV uczestniczyła w warsztatach pt. „Uzależnienia od Internetu, telefonu komórkowego, gier komputerowych i portali społecznościowych natomiast tematem spotkania w klasie VI  była „Integracja- jak odbudować relacje z rówieśnikami ”. Podczas zajęć uczniowie w sposób aktywny uczestniczyli w dyskusjach oraz pogłębiali wiedzę i umiejętności z zakresu omawianych tematów.

Warsztaty zostały przeprowadzone przez Polskie Centrum Profilaktyki z Krakowa

Bardzo serdecznie dziękujemy Burmistrzowi Miasta Kalwarii Zebrzydowskiej  Panu Augustynowi Ormantemu  oraz Kierownikowi Referatu Działalności Gospodarczej i Promocji Pani Agnieszce Studnickiej za życzliwość oraz sfinansowanie warsztatów dla uczniów naszej szkoły.

Joanna Sadłoń – pedagog szkolny