przez | 1 kwietnia, 2023

21.03. 2023r. cała społeczność szkolna wzięła udział w uroczystości powitania Pierwszego Dnia Wiosny i zarazem Dnia Kolorowej Skarpetki. Na początku nauczyciel prowadzący uroczystość przypomniał czego dotyczy Dzień Kolorowej Skarpetki czyli Światowy Dzień Zespołu Downa. Następnie odbyła się część artystyczna przygotowana przez dzieci. Najpierw zaprezentowali się przedszkolaki z oddziału 0B w pokazie mody wiosennej i w odśpiewaniu piosenki pt. “Z wiosną”. Kolejno prezentował się oddział 0A i klasy 1-3. Klasy 4-8 wzięły udział w karaoke, wspólnie śpiewali wiosenne piosenki m. in. : ” Stokrotka- gdzie strumyk płynie z wolna”, ” Była sobie żabka mała”, “Wiosna, nowina radosna!”, Skaldowie “Wiosna”.

Agnieszka Jędrzejczyk