Warsztaty plastyczne w klasie III

przez | 21 grudnia, 2022

W dniu 13 grudnia 2022 r. uczniowie klasy trzeciej uczestniczyli w warsztatach plastycznych, zainicjowanych i przeprowadzonych przez mamę Julii Morek, panią Natalię. Podczas zajęć każdy z uczniów otrzymał pakiet gotowych materiałów plastycznych, które przygotowała p.Natalia, z pomocą córki Julii. Zadaniem dzieci było wykonanie wianka świątecznego na Boże Narodzenie.W trakcie indywidualnej pracy wszyscy mocno byli zaangażowani w tworzenie swojej, świątecznej ozdoby. Każdy starał się wykonać ją jak najpiękniej, według własnego pomysłu i poczucia piękna.

Całe to wydarzenie obfotografowała mama Alexa, pani Bogumiła Maciasz, dzięki której można zobaczyć efekty tych zajęć, wianki bożonarodzeniowe, które z pewnością przyozdobią mieszkania trzecioklasistów