Konkurs kolęd i pastorałek

przez | 21 grudnia, 2022

Centrum Kultury, Sportu i Turystyki w Kalwarii Zebrzydowskiej zaprasza do udziału
w Konkursie Kolęd i Pastorałek, który odbędzie się 12 stycznia 2023 roku na Sali Widowiskowej CKSiT- ul. Niemczynowskiego 3 (dawniej ul. Broniewskiego 3).

Celem konkursu jest podtrzymanie tradycji śpiewania kolęd i pastorałek, a także popularyzacja tego zwyczaju wśród dzieci i młodzieży.

Uczestnicy przygotowują 1 utwór, łączny czas prezentacji nie może przekroczyć 5 min.

Konkurs zostanie rozegrany w dwóch kategoriach:

kolęda, pastorałka zaśpiewana indywidualnie
kolęda, pastorałka zaśpiewana grupowo (max. 10 osób w grupie)
Konkurs zostanie przeprowadzony w następujących kategoriach wiekowych:

przedszkolaki
klasy I-III Szkoły Podstawowej
klasy IV- VI Szkoły Podstawowej
klasy VII i VIII Szkoły Podstawowej
szkoły średnie

Zgłoszenia na konkurs można dokonać w Centrum Kultury, Sportu i Turystyki w Kalwarii Zebrzydowskiej,ul. Mickiewicza 4 (budynek ,,Starego Kina” naprzeciwko Urzędu Miasta) lub przez formularz na stronie internetowej https://ckstkalwaria.com/. Preferujemy zgłoszenia drogą internetową.

Karty zgłoszeń należy dostarczyć do Centrum Kultury, Sportu i Turystyki w Kalwarii Zebrzydowskiej, ul. Mickiewicza 4, w nieprzekraczalnym terminie do dnia 6 stycznia 2023 r.

Do karty zgłoszenia prosimy dołączyć opisany pendrive z podkładem (nie płyta cd) lub przesłać podkład mailem na adres mailowy: zapisy@ckstkalwaria.com do dnia 6 stycznia 2023 r.

Karta zgłoszenia_konkurs kolęd

Regulamin-Konkursu-Koled-i-Pastoralek-2023