przez | 23 listopada, 2022

Dnia 17 listopada podczas zebrania rodzice naszych uczniów spotkali się z przedstawicielem  Komendy Powiatowej Policji w Wadowicach asp. sztab. Zbigniewem Przybkiem. Podczas spotkania pan policjant przedstawił  rodzicom przepisy dotyczące odpowiedzialności karnej dzieci i młodzieży  w świetle nowej Ustawy o wspieraniu i resocjalizacji nieletnich. Przybliżył również zasady korzystania z poszczególnych aplikacji i portali społecznościowych a także zagrożenia z którymi mogą zetknąć się dzieci podczas korzystania z internetu. Został także poruszony bardzo ważny temat dotyczący narkotyków i  środków psychoaktywnych oraz możliwości ich pozyskiwania. Po spotkaniu wszyscy rodzice udali się do klas na spotkanie z wychowawcami.