Światowy Dzień Szefa Kuchni

przez | 24 października, 2022

20 października przypada Światowy Dzień Szefa Kuchni. Przedszkolaki z oddziału 0b zamieniły się w szefów kuchni i pod czujnym okiem “kucharek” pani Agatki i Pani Natalki własnoręcznie przygotowały pyszny, zdrowy sok oraz piękne myszki z jajka i kanapeczki na krakersikach. Również dzieci wykonały piękne prace plastyczne-techniczne ozdabiały wybrany przez siebie rysunek dowolna kasza lub ryżem. Podsumowując zajęcia pani Agatka mianowała każde dziecko Szefem Kuchni, gdyż okazali się znakomitymi kucharzami. Na koniec zajęć dzieci wypowiedziały się co najbardziej się im podobało tego dnia.
Bardzo dziękujemy mamom Jana i Noego za przeprowadzenie tych zajęć, za zaznajomienie dzieci z zawodem kucharza, oraz za piękne czapki dla każdego dziecka i pań.

Wychowawca Agnieszka Jędrzejczyk