Jesień w oddziale 0a

przez | 16 października, 2022

Jesień rozgościła się za oknem, fundując nam dość kapryśną aurę. Dzieci na dobre zadomowiły się w przedszkolu. Czekały na nie jesienne niespodzianki. Wykonywały dużo prac plastycznych. Udało im się zgromadzić mnóstwo darów jesieni (żołędzi, kasztanów, szyszek, liści, jarzębiny, orzechów itp.). W słoneczne dni dzieci wychodziły na spacery po okolicy i korzystały z placu zabaw. Podczas wspólnych zajęć w sali poznały nowe piosenki i zabawy. Odwiedziła ich również pani policjantka, która przeprowadziła zajęcia profilaktyczne dotyczące właściwego zachowania się w sytuacjach trudnych np. spotkania z nieznajomym psem. Omówiła zasady właściwego zachowania się na drodze oraz bezpiecznej zabawy na placu zabaw.

Wychowawca –  Elżbieta Wróblewska