Światowy Dzień Zwierząt w zerówce

przez | 9 października, 2022

Dnia 4.10. 2022 r. przedszkolaki z oddziału OB obchodziły Światowy Dzień Zwierząt. Dzieci przyszły pięknie przebrane za zwierzątka. Były wśród nich: kotki, pieski, lisek, lew, paw, kaczuszka, tygrys. W tym dniu rozbrzmiewały piosenki o zwierzętach, najbardziej dzieciom przypadła do gustu piosenka pt. “Tam były krokodyle” dzieci nauczyły się pokazywać do refrenu i go śpiewać. Oglądały ciekawe książki o zwierzętach mieszkających na wsi, w górach, lesie i morzu. Również poznali zwierzęta egzotyczne. Dzieci słuchały i odgadywały odgłosy zwierząt, a także rozwiązywały zagadki o nich. Uczestniczyły w zabawach ruchowych, w których tematem przewodnim były właśnie zwierzęta. Na koniec tego dnia nie mogło oczywiście zabraknąć słodkiej niespodzianki dla wszystkich dzieci.

Wychowawca: Agnieszka Jędrzejczyk