Wsparcie emocjonalne dzieci i młodzieży– spotkanie z rodzicami

przez | 1 kwietnia, 2022

23 marca 2022 r. w naszej szkole odbyły się warsztaty profilaktyczne skierowane do rodziców. Spotkanie poprowadziła Pani Katarzyna Kudyba – ekspert ds. Profilaktyki Uzależnień, psycholog i pedagog. Podczas spotkania  Pani Katarzyna przekazała rodzicom bardzo cenną wiedzę dotyczącą zagrożeń, z jakimi może zetknąć się ich dziecko w obecnym świecie oraz wskazała sposoby wsparcia emocjonalnego dla swoich pociech. Pani Katarzyna, jako znawca wirtualnej przestrzeni, na konkretnych przykładach  przybliżyła rodzicom „ świat”, w którym poruszają się nasze dzieci już od najmłodszych lat.

Bardzo serdecznie dziękujemy Burmistrzowi Miasta Kalwarii Zebrzydowskiej  Panu Augustynowi Ormantemu  oraz Kierownikowi Referatu Działalności Gospodarczej i Promocji Pani Agnieszce Studnickiej za życzliwość oraz sfinansowanie warsztatów dla rodziców  uczniów naszej szkoły. Wszystkim rodzicom którzy zechcieli poświęcić swój czas dla dobra swoich pociech dziękujemy za przybycie .