Rozpoczęcie nowego roku szkolnego

przez | 3 września, 2021
Po trudnym roku szkolnym 2020/21,długotrwałym okresie nauki zdalnej,rozpoczynamy kolejny rok szkolny w stacjonarnym systemie pracy.
Organizacja pracy szkoły w obecnej sytuacji będzie nadal podporządkowana obowiązującym wymogom sanitarnym w związku z pandemią COVID-19. Wciąż obowiązują wszystkie zasady zawarte w PROCEDURACH BEZPIECZEŃSTWA W CZASIE EPIDEMII COVID-19 zgodnie z wytycznymi MEiN,MZ i GIS.

Życzę wszystkim nauczycielom wiele zadowolenia i spełnienia oczekiwań z wykonywanej pracy dydaktyczno – wychowawczej, a rodzicom i uczniom pomyślności w nowym roku szkolnym. Niech nowy rok szkolny obfituje w sukcesy edukacyjne i wychowawcze.

Całej społeczności szkolnej życzę, aby rok szkolny 2021/2022 był spokojny i bezpieczny!

dyr Joanna Elzbieciak