Konkurs „Karteczka bożonarodzeniowa i noworoczna”

przez | 19 listopada, 2023

Zapraszamy dzieci i młodzież do udziału w konkursie plastycznym „Karteczka bożonarodzeniowa i noworoczna”.

Konkurs ma na celu, m.in. utrwalanie i przekazywanie tradycji kulturowych, prezentacje możliwości twórczych dzieci i młodzieży, poszerzanie wiedzy z zakresu różnych technik plastycznych.
W konkursie mogą wziąć udział dzieci młodzież w wieku od 5 do 15 lat.

Technika prac dowolna, na podłożu papierowym,  format 21cm x 15cm.

Nieograniczona forma graficzna, literacka, estetyczna. Każda pracę należy opisać: imię, nazwisko, wiek autora, tytuł pracy, nazwa, numer telefonu i adres placówki. Nie ograniczamy ilości prac.

Prace należy nadsyłać do dnia 22 grudnia 2023 roku na adres:

Młodzieżowy Dom Kultury „Dom Harcerza”

30-059 Kraków, ul. Reymonta 18

Wernisaż wystawy połączony  z wręczeniem nagród i dyplomów odbędzie się w siedzibie Organizatora w dniu 9 stycznia 2024 r., MDK ‘Dom Harcerza”, ul. Reymonta 18.

Szczegółowe postanowienia regulaminu i oświadczenie na stronie internetowej organizatora: https://www.mdk-dh.krakow.pl/konkursy